KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16196167
nr 1619 6167
Percy Currall Pace. Signerad, Vagn. Olja på pannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 42x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:09:44
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr